Hostel


 

Jesteśmy jednym z pierwszych hosteli w Warszawie i jedynym na Warszawskiej Starówce. Dzięki naszemu doświadczeniu i położeniu jesteśmy idealnym miejscem na dłuższy pobyt!

Mieścimy się w zabytkowej kamienicy usytuowanej w Sercu Starego Miasta. Od Zamku Królewskiego i Pałacu Ślubów dzieli nas około 200m, a od Rynku Starego Miasta zaledwie 50m. Dzięki tak idealnej lokalizacji nigdy nie będą się Państwo nudzić. Bliskość atrakcji turystycznych zapewni moc wrażeń podczas pobytu, wieczorem bez długich wycieczek mogą Państwo zjeść kolację lub podwieczorek w scenerii wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Nocami Stare Miasto uspokaja się, co zapewnia naszym gościom dobry sen.

Z okien naszych pokoi możesz podziwiać ulice Dawną, Plac Kanonii, na którym znajduje zabytkowy dzwon i najwęższa kamienica w Europie oraz ulicę Jezuicką czyli zaplecze Katedry św. Jana.
W najbliższym sąsiedztwie znajduje się sporo kawiarni i restauracji, nieopodal informacja turystyczna, sklepy z pamiątkami oraz spożywcze – czyli wszystko czego potrzeba aby pobyt był udany. Stare Miasto to ścisłe Centrum Warszawy, bardzo dobrze skomunikowane z całą Warszawą – czyli idealny punkt aby zaplanować zwiedzenie wszystkich atrakcji.

Do dyspozycji gości oddajemy 10 pokojów o różnym standardzie, od jedno- do ośmioosobowych. Dzięki temu każdy znajdzie coś dopasowanego do własnych potrzeb i możliwości. Dysponujemy pokojami prywatnymi z łazienkami lub z dostępem do łazienek na korytarzach oraz salami wieloosobowymi w korzystnej cenie. Wszystkim Gościom gwarantujemy udane, komfortowe noclegi. Warszawa to wyjątkowe miejsce, w którym warto pozostać dłużej, dlatego zależy nam na tym, aby Państwo czuli się u nas jak najlepiej, mając możliwość wypoczęcia w przytulnych warunkach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości w naszej ofercie pojawiły się apartamenty do wynajęcia – samodzielne mieszkania na Starym Mieście z kuchnią, łazienką, TV kablową i dostępem do Internetu. Idealne na kilkudniowy pobyt dla gości, którzy cenią sobie prywatność i wysoki komfort.

Klimatyczna, domowa atmosfera i wystrój mają sprawić, że nasi Goście będą czuli się tu jak w domu i zapamiętają pobyt na długo.

Serdecznie zapraszamy Gości indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę. Chętnie pomagamy i odpowiadamy na pytania dotyczące zwiedzania Warszawy i interesujących miejsc czy zabytków. Pomagamy również w doborze restauracji czy klubu nocnego, informujemy również o aktualnych wydarzeniach.

W recepcji możesz bezpłatnie

  • używać internetu Wi-Fi
  • wydrukować stronę lub dwie
  • dostać mapę Warszawy
  • wypożyczyć suszarkę
  • wypożyczyć żelazko i deskę do prasowania
  • zamówić taksówkę
  • przechować bagaże
  • przechować wartościowe przedmioty w sejfie
  • otrzymać informacje i porady dotyczące zwiedzania i poruszania się po Warszawie