Hostel w centrum Warszawy


 

Jesteśmy jednym z pierwszych hosteli w Warszawie i jedynym na Starym Mieście stolicy. Dzięki naszemu doświadczeniu i położeniu jesteśmy idealnym miejscem na dłuższy pobyt!

Mieścimy się w zabytkowej kamienicy usytuowanej w sercu Starego Miasta. Od Zamku Królewskiego i Pałacu Ślubów dzieli nas około 200m, a od Rynku Starego Miasta zaledwie 50m. Dzięki tak idealnej lokalizacji nigdy nie będą się Państwo nudzić. Bliskość atrakcji turystycznych zapewni moc wrażeń podczas pobytu w naszym hostelu, wieczorem bez długich wycieczek mogą Państwo zjeść kolację lub podwieczorek w scenerii wpisanej na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Nocami okolica naszego hostelu uspokaja się, co zapewnia naszym gościom dobry sen.

Proponujemy pokoje z łazienkami, zapewniające komfort podczas wizyty w Warszawie. Z okien możesz podziwiać ulice Dawną, Plac Kanonii, na którym znajduje zabytkowy dzwon i najwęższa kamienica w Europie oraz ulicę Jezuicką czyli zaplecze Katedry św. Jana.

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się sporo kawiarni i restauracji, nieopodal informacja turystyczna, sklepy z pamiątkami oraz spożywcze – czyli wszystko czego potrzeba aby pobyt był udany. Noclegi na Starym Mieście, w Centrum Warszawy, to wygoda dla turystów i klientów biznesowych. Obiekt jest dobrze skomunikowany z całą Warszawą – czyli idealny punkt, aby zaplanować zwiedzenie wszystkich atrakcji.

Do dyspozycji gości oddajemy 10 pokojów o różnym standardzie, od jedno- do ośmioosobowych. Dzięki temu każdy znajdzie coś dopasowanego do własnych potrzeb i możliwości. Dysponujemy prywatnymi pokojami z łazienkami lub z dostępem do łazienek na korytarzach oraz salami wieloosobowymi w korzystnej cenie. Wszystkim Gościom gwarantujemy udane, komfortowe noclegi w centrum stolicy, a Warszawa to wyjątkowe miejsce. Warto pozostać w naszym hostelu na dłużej, dlatego zależy nam na tym, aby Państwo czuli się u nas jak najlepiej, mając możliwość wypoczęcia w przytulnych warunkach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości w naszej ofercie pojawiły się apartamenty do wynajęcia – samodzielne mieszkania na Starym Mieście z kuchnią, łazienką, TV kablową i dostępem do Internetu. Idealne na kilkudniowy pobyt dla gości, którzy cenią sobie prywatność i wysoki komfort.
Klimatyczna, domowa atmosfera i wystrój pokojów mają sprawić, że nasi Goście będą czuli się tu jak w domu i zapamiętają pobyt na długo.

Serdecznie zapraszamy Gości indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez całą dobę. Chętnie pomagamy i odpowiadamy na pytania dotyczące zwiedzania Warszawy i interesujących miejsc czy zabytków. Pomagamy również w doborze restauracji czy klubu nocnego, informujemy również o aktualnych wydarzeniach.

W recepcji hostelu możesz bezpłatnie

  • używać internetu Wi-Fi
  • wydrukować stronę lub dwie
  • dostać mapę Warszawy
  • wypożyczyć suszarkę
  • wypożyczyć żelazko i deskę do prasowania
  • zamówić taksówkę
  • przechować bagaże
  • przechować wartościowe przedmioty w sejfie
  • otrzymać informacje i porady dotyczące zwiedzania i poruszania się po Warszawie